НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Нефтяник удерживает лидерство ###

Нефтяник удерживает лидерство

6-го серпня в матчі 4-го туру чемпіонату України суперником охтирчан була команда «Одеса» з міста Одеси. На цей матч Сергій Мізін не став змінювати переможний склад «Нафтовика» і виставив тих же гравців що й в попередніх трьох матчах: Вокальчук, Бояринце(к), Кравченко, Розгон, Зайчук, Козоріз, Башлай, Маринчук, Карноза, Саванчук, Вітер.

Вже на перших хвилинах охтирчани почали створювати небезпечні моменти біля воріт «Одеси». Зайчук з лівого флангу зробив навіс на Вітра і Дмитро в падінні головою пробивав по воротам, але м'яч пролетів поруч зі стійкою. Через хвилину Денис Маринчук обігравши одного з захисників одеситів пробивав по воротам, м'яч рикошетом від захисника потрапив в поперечину і відскочив до Саванчука який не вагаючись пробивав по воротам, але влучив в захисника і чудом м'яч знову відскочив до нього, Олександр зробив ще одну спробу і знову пробив по воротам, і шкіряний залетів в сітку «Одеси» і охтирчани повели в рахунку. Швидким голом «Нафтовик» ніби вибив з колії «Одесу» яка довго не могла настроїти гру, чим користувалися охтирчани і намагалися подвоїти рахунок. Віталій Розгон довгою передачею вивів віч навіч Карнозу з Лавренцовим, Артур переграв голкіпера, але не зміг влучити в ворота з гострого кута і м'яч пролетів мимо воріт.

Ближче до середини першого тайму гра заспокоїлася, і м'яч був зосереджений в центрі поля. На 27-й хвилині одесити мали змогу зрівняти рахунок, Платунов після передачі з флангу пробивав по воротам, але м'яч влучив в стійку та прокотився по лінії воріт і Віталій Розгон вибив м'яч чим нейтралізував небезпеку біля воріт «Нафтовика». Після цього моменту одесити почали брати ініціативу в свої руки. На 33-й хвилині Руслан Зубков пройшовши по флангу зробив прострільну передачу на Платунова який пробивав по воротам, але влучив в стійку і м'-яч знову повернувся до Сергія і рикошетом від нього залетів в сітку охтирчан. Артур Карноза зробивши ривок з м'ячом віддав передачу на Саванчука який парашутом пробив по воротам, але м'яч пролетів над поперечиною. Побачивши невиразну гру Башлая Сергій Мізін робить вдалу заміну і випускає на поле Василя Грицука. В доданий арбітром час Іван козоріз робить гарну передачу на Грицука, Василь вривається в штрафну гостей і один з захисників порушує правила арбітр невагаючись призначає пенальті. Одинадцятиметровий бездоганно виконав Артур Карноза який пробив в правий кут воріт, і охтирчани повели в рахунку.

На початку другого тайму стовідсотковий шанс збільшити рахунок втратив Саванчук, після подачі з флангу Олександр в упор пробивав головою, але м'яч пролетів вище воріт. На 57-й хвилині після помилки захисників «Нафтовика», Олександр Косирін вийшовши віч на віч з Вокальчуком, але не зміг переграти Сергія. Артур Карноза Виконав декілька небезпечних стандартів, але Лавренцов був на місці і їх нейтралізував. На 69-й хвилині дебютант «Нафтовика» Максим Стаднік який змінив Дмитра Вітра, мав гарний шанс продовжити рахунок. Після подачі з флангу Максим пробивав по воротам, але голкіпер гостей в падінні перевів м'яч на кутовий. Вже в доданий арбітром час охтирчани розіграли кутовий, Деревльов віддав передачу на Грицука який потужним пострілом відправив м'яч в сітку, і поставив жирну крапку в цьому матчі. Отже з рахунком 3:1 «Нафтовик» впевнено проходить «Одесу» і переможна серія від Сергія Мізіна продовжується.

«НАФТОВИК-УКРНАФТА» - ФК «ОДЕССА» – 3:1 (2:1).«НАФТОВИК-УКРНАФТА»: Вокальчук, Бояринцев-к, Кравченко, Розгон, Зайчук, Козоріз, Башлай (Грицук, 41), Маринчук (Сахно, 88), Карноза, Саванчук (Деревльов, 79), Вітер (Стадник, 63). Запасні: Рильський, Романов, Коваленко. Головний тренер: Сергій Мізін.ФК «ОДЕСА»: Лавренцов, Бєлов, Білозор, Мельник (Поспелов, 46), Зубков, Пархоменко Д (Волотек, 87), Пархоменко К, Полтавець (Менжега, 89), Опря, Платунов (Степанишин, 57), Косирін. Запасні: Паламарчук, Тараров. Головний тренер: Андрій Пархоменко.Голи: Саванчук (3), Карноза (45+1), Грицук (90+1) – Платунов (32).Попередження: Розгон (48), Кравченко (60), Маринчук (75), Козоріз (77) – Косирін (48), Білозор (57), Бєлов (80), Степанишин (85).www.fcnaftovyk.com.ua