НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Нефтяник-Укрнефть с трудом обыграл сборную Кореи U-20 ###

Нефтяник-Укрнефть с трудом обыграл сборную Кореи U-20

14 березня охтирський «Нафтовик-Укрнафта» провів ще один спаринг в Туреччині. Цього разу суперником «Нафтовика» була збірна Південної Кореї U-20. З рахунком 3:2 охтирчани отримали перемогу. За «Нафтовик-Укрнафта» відзначилися: на 8-й хвилині Максим Кременчуцький, на 30-й хвилині Сергій Артюх, і вже під за навіс матчу, на 89-й хвилині Шандор Вайда. Суперник відзначився на 61-й та 63-й хвилинах.

«Нафтовик-Укрнафта» - Збірна Кореї U-20 - 3:2Голи:Кременчуцький,8, Артюх, 30, Вайда, 89«Нафтовик-Укрнафта» (1-й тайм): Чурілов, Бояринцев, Васільєв, Разуваєв, Павелько, Зайчук, Світличний, Кременчуцький (Кісіль, 22), Артюх, Саванчук, Левіга.(2-й тайм): Іваненко, Євстафієв, Ховбоша, Войцеховський, Кісіль, Тарасенко, Єрмак, Костишин, Вайда, Полтавець, Радіонов.Наступний матч відбудеться 16-го березня, охтирчани поміряються силами з футбольним клубом «Тюмень».